V nedeľu 17. septembra v skorých ranných hodinách došlo pri obci Mútne v okrese Námestovo k tragédii. V chate vypukol požiar, pričom sa v tom čase vo vnútri nachádzali tri osoby, jeden z nich však na mieste zomrel.

“Hasiči už viac ako 3 hodiny zasahujú pri požiari v katastri obce Mútne, okres Námestovo. Požiar vypukol v dvojpodlažnej chate pred piatou hodinou ráno. V objekte sa v tom čase nachádzali 3 osoby, z ktorých dve pred požiarom stihli uniknúť. Privolaní hasiči poslednú osobu z objektu vyslobodili už bez známok života. Pri udalosti zasahuje 19 profesionálnych a dobrovoľných hasičov z Námestova, DHZO Mútne a DHZO Novoť so 4 kusmi hasičskej techniky, ktorí sa snažia požiar zlikvidovať. Z dôvodu vzniknutej škody odhadnutej na viac ako 200-tisíc eur na miesto udalosti smeruje zisťovateľ príčin vzniku požiaru z PTEÚ MV SR,” informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru na svojej facebookovej stránke.

Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru | Ilustračné foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.