Ilustračná foto

Všetkých Nitranov a ľudí bývajúcich v okolí Nitry pozýva ARRIVA už túto sobotu 13. októbra do svojho areálu na Štúrovej ulici v Nitre medzi 9,00 – 12,00 h vyskúšať si, aké je to šoférovať autobus.

Stačí, ak máte viac ako 24 rokov a vodičský preukaz skupiny B – teda na osobné auto. “Špeciálne pozývame tých, ktorí uvažujú o zmene práce. Byť profesionálnym vodičom autobusu mestskej alebo prímestskej autobusovej dopravy je užitočná práca vhodná pre ženy aj pre mužov, pre starších aj pre mladších,” hovorí Juraj Kusy, generálny riaditeľ ARRIVA NITRA a.s..

Podľa jeho slov už dnes vozí cestujúcich v nitrianskej mestskej doprave 13 žien – vodičiek: „Šoférujú opatrne, sú starostlivé a od cestujúcich dostávame na naše vodičky veľmi pozitívne hodnotenia,“ dodáva J. Kusy.

Ak máte chuť na nový zážitok, pod dohľadom skúseného inštruktora môžete v sobotu zažiť, aké je to sedieť za volantom veľkého autobusu. Možno sa vám to zapáči a poviete si, že je čas na zmenu. V takom prípade je dobré vedieť, že všetkým novým záujemcom o prácu vodiča pomáha dopravca s výcvikom, aj s financovaním rozšírenia vodičského preukazu zo skupín B a C na autobus.

zdroj: ariivanitra.sk

Zdroj/Foto: arrivanitra.sk | Ilustračná foto: Facebook/Arriva na Slovensku