Ako je už zaužívané, každý rok sa v tomto období mení cestovný poriadok vlakov a autobusov. Tento rok zmena pripadne na nedeľu, 10. decembra 2017. Platnosť nového grafikonu bude až do 8. decembra 2018, ale počas roka môže dôjsť k menším úpravám. Preto by ste mali pozorne sledovať každú zmenu!

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) pripravila zmeny napríklad v podobe pridania spoja na trati č. 132 – Bratislava-Petržalka – Rajka, ktorá pri niektorých spojoch bude vedená až do stanice Hegyeshalom (Maďarsko). 5 spojov tam a späť a 17-kilometrovú trasu medzi Petržalkou a Rajkou zvládne vlak za približne 18 minút.

K odstráneniu vlakového spojenia došlo na trati č. 187 Spišské Vlachy – Spišské Podhradie a späť, ktoré tento rok premávalo podľa cestovného poriadku, v období od 3. júna do 27. augusta 2017.

Všetky cestovné poriadky vlakov na obdobie 2017/2018 nájdete TU!


Meniť sa budú i autobusové spojenia, ako na mestských, tak aj prímestských, či diaľkových linkách. Všetky nájdete na príslušnej stránke mesta, prípadne na stránke dopravcu.

Cestovný poriadok spoločnosti ARRIVA sa v Nitrianskom kraji bude meniť nasledovne:

Zmeny na prímestských linkách ARRIVA Nitra nájdete TU!
Zmeny na prímestských linkách, ale aj na mestskej hromadnej doprave v Nových Zámkoch a okolitých obciach, spoločnosti ARRIVA Nové Zámky nájdete TU!


O prípadných úpravách, ktoré nastanú v cestovných poriadkoch, vás budeme informovať aj na našom webe!

Zdroj: slovakrail.sk, arrivanz.sk, arrivanitra.sk | Foto: arriva.sk, railpage.net ilustračná

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.