Na internete máte možnosť zhliadnuť fotografie “lahôdok”, ktoré nám ponúkajú v obchodných reťazcoch alebo ktoré si objednáme z reštaurácií. Nie vždy sú však takej kvality, akú očakávame.

V prípade, že práve teraz jete a nechcete si pokaziť chuť, pozrite si nasledujúce fotografie až po jedle. Je dosť možné, že by vám prestalo chutiť!

Delikatesa #3 – Kozí syr alebo chcete si kúpiť Nivu?

Na pleseň sme viac-menej zvyknutí na syre Niva či podobnom syre s modrou plesňou. Kozí syr, ktorý vidíte na obrázku, sa zrejme rozhodol, že sa premení na Nivu. Kto by náhodou nevidel, obal jasne zobrazuje minimálnu trvanlivosť až do 6. marca 2018!

Delikatesa #2 – Karfiol, na ktorom to “žije”!

Metaforicky povedané, no pri pohľade na fotografiu je to čistá realita. Zrejme boli títo “kamoši” veľmi hladní, a tak sa uchýlili na karfiol, ktorý skončil na pulte v jednom bratislavskom obchode.

Delikatesa #1 – Keď sa spečená kocka snaží podobať na vyprážaný syr.

O donáškových službách by sa dali písať balady. Nebolo by týždňa, kedy by sme na sociálnych sieťach nenatrafili na gurmánsky zážitok. Víťazné prvé miesto obhájil vyprážaný syr, ktorý bol vyprážaný trochu dlhšie, než sa patrí …

Máte zaujímavú fotografiu z obchodov či reštaurácií o delikatesách, pri ktorých ste sa chytali za hlavu? Neváhajte nám ju poslať do komentárov!

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Tabuľa hanby