Ilustračné foto

Neskutočné! Na sídlisku Klokočina v Nitre, pred obchodným domom mala mladá mamička (33) nesprávne zaparkovať svoje auto, na čo reagoval okoloidúci muž veľmi agresívne. Okrem vulgárnych nadávok, ktoré na jej osobu adresoval ju mal podozrivý dôchodca niekoľkokrát udrieť päsťami do tváre. O udalosti informovali noviny.sk. 

Podľa informácií mala mladá žena zastaviť pred obchodným domom spôsobom, ktorým zasahovala do ďalšieho parkovacieho miesta. Mladá mamička však uviedla, že kolesom presahovala cez čiaru a druhé auto sa by sa nezmestilo, pretože aj pred ňou stálo zle zaparkované auto. V tej chvíli mal prechádzal okolo muž, ktorý s vozidlom zastavil a následne na ženu spustil spŕšku nadávok. Mladá žena sa otočila smerom k nemu a informovala muža, že čoskoro odchádza a uvoľní mu miesto. Dodala, že v prípade parkovania svojho vozidla má o desať metrov ďalšie dve miesta voľné.

Týmto to však nekončilo. Muž zaparkoval svoje auto a pribehol k matke dvoch malých detí, kde jej mal začať vykrikovať, aký má problém, ako parkuje a samozrejme ju opäť nešetril vulgárnymi nadávkami. Podľa slov slovne napadnutej ženy prišiel i fyzický útok. Žene mal dať muž facku a nie jednu. “Útočník útlej žene vraj dokonca chytil ruku aby sa nemohla brániť. Ani sama netuší koľko rán jej uštedril. Všetko bolo také rýchle, že ľudia, ktorí to videli, jej nestihli ani pomôcť. Silné rany, ako chlapovi. Po týchto ranách sa pán otočil a odkráčal ďalej,” informujú noviny.sk. 

Mladá mamička tak neutrpela len šok, ale zranenia jej dokonca museli ošetriť i v nemocnici. Natrhnutý mala ušný lalok, keď ju muž udrel na miesto, kde mala náušnice. Tým jej spôsobil krvácanie. Napadnutá žena privolala na miesto udalosti políciu a stihla si spraviť aj fotografiu auta, ktoré patrili útočníkovi.

Predbežné informácie hovoria o 70-ročnom dôchodcovi. Ako uviedla hovorkyňa KR PZ v Nitre Božena Bruchterová, v uvedenej veci prijala polícia trestné oznámenie, ktoré v súčastnosti preveruje ako podozrenie z prečinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva.

Zdroj: noviny.sk, ilustračné foto/pixabay.com