Kauzu falošného policajta sa podarilo objasniť. Podozrivého muža zaistili priamo v Nitre, na Bratislavskej ulici. Jeho verzia toho, čo sa vlastne na R1 stalo, je skutočne zaujímavá. 

Vo štvrtok sme vás informovali o výzve polície, ktorá upozorňovala na muža, ktorý sa mal úajne vydávať za falošného policajta a pýtať od ľudí peniaze za neexistujúce pokuty.

Mužom zákona sa podarilo “policajta” vypátrať priamo v Nitre. Okamžite ho previezli na policajnú stanicu na vypočúvanie a celú kauzu v súčasnosti vyšetrujú.

Ako sa muž vyjadril pre tv joj, za žiadneho policajta sa vraj nevydával. Išiel som po diaľnici a stretol som ženy, ktoré išli rýchlo a predbehli ma niekoľkokrát. Neskôr som dostal poruchu a dal som štyri smerovky a ženy tiež zastavili auto. Vystúpil som a išiel som im dohovoriť, že jazdia rýchlo a mali by byť opatrné. Maják mám na aute namontovaný a používam ho na tuningových zrazoch,” povedal pre tv joj. Ako ďalej uviedol, maják na dialnici nepoužil, a tiež žiadne peniaze od nikoho nepýtal. Priznal však, že v minulosti chcel byť policajtom, no do zboru ho nevzali.

Zaujímavé je však aj jeho správanie na sociálnych sieťach, po zverejnení príspevku Policajným zborom SR, ktorý upozorňoval na jeho protiprávne konanie, muž neváhal a prostredníctvom sociálnej siete adresoval slovenskej polícii viaceré vyhrážne správy.

Zdroj: tvnoviny.sk, tvjoj | Foto: ilustračné wikipedia.org

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.