Karel Gott na Slovensku vystupuje pomerne málo, no teraz majú jeho fanúšikovia dôvod na radosť. Zaspieva na koncerte kúsok od nášho mesta. 

Fantastický Karel Gott vystúpi v lete na festivale v Piešťanoch. Organizátori TOPFESTU touto novinkou poriadne všetkých prekvapili. Uvádzajú, že sa rozhodli vrátiť ku koreňom a festivalu venovanému dobrej hudbe, bez rozdielu štýlu. “Je mi veľkou cťou, že po tom, čím si pán Karel Gott prešiel v uplynulých mesiacoch bude práve náš festival jeho asi najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka,” povedal jeden z organizátorov, Dušan Drobný.

TOPFEST bude tradične ako posledné roky na piešťanskom letisku hneď na začiatku letných prázdnin, teda 30. júna až 1. júla 2017. Presný program festivalu a časový rozpis sa ešte tvorí. Dvojdňový lístok je momentálne v predaji za 50 eur a jednodňový lístok za 30 eur. Medzi ďalších doteraz predstavené hudobných interpretov patria kapely Bastille, Skindred a Slot. Ostatné mená budú oznámené postupne. Tento rok to bude už štrnásty ročník festivalu, ktorý sa v minulosti konal na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom.

Takto to vyzeralo na festivale v roku 2015:

Zdroj: Facebook Topfest | Foto: Facebook | Video: Youtube