Radi fotíte, ste z Hornej Nitry a máte chuť sa zapojiť do kreatívnej súťaže s možnými výhrami? Neváhajte a prihláste sa na 6. ročník súťaže pre amatérskych fotografov, v ktorej môžete ukázať vaše vizuálne umenie videnia regiónu Horná Nitra.

Okresy, v ktorých súťaž platí, sú Prievidza, Bánovce nad Bebravou a Partizánske. Fotiť môžete v troch kategóriach: Ľudové zvyky a tradície, príroda a historické pamiatky a ľudová architektúra. Do každej kategórie je možné prihlásiť maximálne 3 snímky, čiže môžete poslať najviac 9 výtvorov. Dané zábery musia spĺňať tematické zameranie, obsahovať dostatočnú kvalitu a nesmú byť fotené v inom regióne. Fotografie je možné posielať do 30. októbra 2016 na emailovú adresu [email protected]

Aby súťaž nadobudla tendencie súčasnej doby, prenesie sa aj do online sveta. Na facebookovej stránke www.facebook.com/mojimiocami sa zverejnia všetky fotografie a víťazný snímok s najväčším množstvom kliknutí lajkov bude vecne odmenený. Najkrajšie fotografie súťaže Horná Nitra mojimi očami 2016 sa predstavia na vernisáži, na ktorej budú vyhlásené výsledky. Medzi cenami máte možnosť vyhrať pobyt v krásnom prostredí Hornej Nitry, knihy, rôzne poukážky a veľa iných atraktívnych cien. Foteniu zdar!

Zdroj: Prievidza.sk | Foto: Autor