Kriminálna polícia žiada o pomoc pri pátraní po dvoch tínedžerkách. 17-ročná Jana aj 14-ročná Elena boli naposledy videné so svojimi matkami. Ak viete akékoľvek informácie o dievčatách, ohláste ich ihneď na polícii.

Kriminálna polícia v Galante žiada verejnosť o pomoc pri hľadaní dvoch mladých dievčat. Prvou z nich je sedemnásťročná Jana Orichelová zo Sládkoviča. Naposledy bola so svojou mamou 9. januára o 10.00 h. na železničnej stanici v Sládkovičove. Odtiaľto išla vlakom do Bratislavy, odkiaľ mala cestovať rýchlikom do Spišskej Novej Vsi, kde ju čakali pracovníci Reedukačného centra Spišský Hrhov, v ktorom je dievča na základe rozhodnutia súdu umiestnené.

Jana však do Spišskej Novej Vsi neprišla, nedostavila sa do centra a nevrátila sa ani domov. Jana meria 160 centimetrov, je plnoštíhej postavy. Má hnedé oči, čierne kučeravé vlasy dlhé po plecia. Na sebe mala žltú bundu do pása na zips, sivohnedé legíny a ružové tričko s krátkym rukávom s kvetinkami. So sebou mala batoh a obuté čierne šnurovacie tenisky.

Druhou nezvestnou je štrnásťročná Elena Szakalová zo Sládkovičova. Naposledy ju videla jej matka 19.12.2017, kedy ráno odišla do školy. Tam však neprišla a odvtedy sa zdržiava na neznámom mieste, informuje polícia. Elena Szakalová je 165 cm vysoká, plnoštíhlej postavy, má hnedé oči, hnedé kučeravé vlasy pod plecia. Oblečenú mala čiernu sukňu, farebnú kockovanú košeľu, pod ktorou mala biele tričko s nápisom a obuté šľapky.

Zdroj: KR PZ TT | Foto: KR PZ TT, wikimedia.org

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dida
Zanietená redaktorka, ktorá vám prinesie tie najdôležitejšie informácie a pikošky z vášho mesta. Neuniknú jej ani podstatné témy, ktoré hýbu celým Slovenskom.