Polícia spustila pátranie po iba štrnásťročnej školáčke. Karolína odišla v stredu 7. februára do školy, kam však neprišla, nevrátila sa ani domov a nepodala o sebe žiadne informácie.

Štrnásťročná Karolína Krempaská odišla v stredu 7. februára okolo 7.30 h. z domu v Poprade. Namierené mala mať do školy na Komenského ulici v Poprade, kde navštevuje deviaty ročník. Do školy však neprišla a nevrátila sa ani domov. Jej rodina tak nemá o nej žiadne informácie. So sebou má školský bielo-čierny ruskak s učebnicami a školskými pomôckami a tiež aj mobil, ten je ale nedostupný.

Karolína je vysoká 170 cm, plnoštíhlej postavy, má sivomodré oči a špinavé blond vlasy dlhé po plecia. Ako informuje polícia, na sebe mala naposledy oblečenú tmavozelenú ¾ vetrovku, tmavé nohavice a obuté hnedé topánky na členok s kožušinou. Spoznať ju môžete vďaka výraznej medzere medzi prednými hornými zubami a dvoma náušnicami v pravom uchu.

Zdroj: Facebook Polícia SR | Foto: Facebook Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dida
Zanietená redaktorka, ktorá vám prinesie tie najdôležitejšie informácie a pikošky z vášho mesta. Neuniknú jej ani podstatné témy, ktoré hýbu celým Slovenskom.