Znechutená žena sa rozhodla uverejniť na sociálnej sieti fotografie, na ktorých je zobrazené hygienické zariadenie v nemocnici v Považskej Bystrici. Hanbou je, že táto nemocnica nie je ani zďaleka jedinou, ktorá poskytuje pacientom takýto “komfort”. 

O tom, že slovenské zdravotníctvo nevyniká finančnou situáciou vie asi každý z nás. Postupne v našej krajine dochádza k pozitívnym zmenám, ktoré sa však niekedy dejú až veľmi pomaly. Takýmto príkladom je nemocnica v Považskej Bystrici, ktorej toalety by nemali byť ľudom prístupné. Sú staré, špinavé, nehygienické a otrasné. Pacient si veľakrát rozmyslí, či takéto WC vlastne navštívi. Najhoršie je, že tieto priestory nie sú ani zďaleka jedinými na Slovensku, ktoré takto vyzerajú. Márne by ste tam dokonca hľadali aj toaletný papier či mydlo. Pacientka nemocnice v Považskej Bystrici je z tohto stavu natoľko šokovaná, že sa s výzorom týchto priestorov rozhodla podeliť na Facebooku. Čo na to poviete vy?

Mohlo by vás zaujať: Šokujúci zážitok v nitrianskom liečebnom ústave: TOTO istú pani skutočne nahnevalo, čo na to hovoríte vy?

“Záchody v nemocnici v Považskej niečo tak nechutné… ako na stanici a toaletný papier? Nikde,” napísala v skupine Nekŕmte nás odpadom.

Zažili ste niečo podobné v slovenských nemocniciach aj vy? Ako je na tom tá vaša?

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom