V utorok 5. decembra, krátko pred jedenástou hodinou večer, bol ohlásený požiar pohostinstva v obci Lipník v okrese Prievidza. Na zásah boli vyslaní šiesti príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Handlovej s dvomi zásahovými vozidlami.

Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že požiarom sú zasiahnuté stoličky vo vnútri objektu, pričom v dôsledku plameňa bola poškodená aj elektroinštalácia a obklad stien a stopu.

“Hasiči zasahujúci v dýchacích prístrojoch vnikli do postihnutého priestoru a za účelom likvidácie požiaru nasadili jeden hasebný prúd. Následne zadymený objekt odvetrali, celé požiarisko skontrolovali prostredníctvom termovíznej kamery, po čom miesto udalosti odvzdali príslušníkom polície. Pri udalosti sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,” dodal Marián Petrík z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne.

Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne | Ilustračná foto: Pixabay

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.