DOBRÝ FESTIVAL oslávi tohto roku svoje desiate výročie. Narodeninová párty sa však nikdy nezaobíde bez výbornej zábavy. O tú sa vám 16.-18. júna 2017 na prírodnom kúpalisku Delňa v Prešove postará množstvo zaujímavých Dj-ov a kapiel rôznych hudobných žánrov. Na festivale očakávajte aj najsledovanejšiu TV hviezdu na svete! 

Davida Hasselhoffa pozná hádam každý. Človek s veľkým srdcom podporujúci rôzne charitatívne organizácie, spevák s niekoľkými no.1 albumami v nemecky hovoriacich krajinách, či sexi herec sa postará o zábavu s hitmi ako sú “Do the Limbo Dance”, “Crazy for you”, “Looking for freedom”, “Everybody Sunshine”, či nenapodobiteľnou “Hooked on a feeling” na tohtoročnom DOBROM FESTIVALE.

Na tejto oslave nemôžu chýbať ani milovaní IMT SMILE, ČECHOMOR, legendárna brazílska kapela SEPULTURA, práve ohlásený DAVID HASSELHOFF, nováčik GRAHAM CANDY, ale aj Živá voda, Horkýže slíže, Zóna A, Slobodná Európa, Xindl X, The Paranoid, Kandráčovci, Sveťo Korbeľ & Personál, VEC, N3O Akustika, Sima Martausová, PETER NAGY, Heľenine oči, Chikiliki tu-a, Metropolis, ROOT, Peter Bič Project, minus123minut, ElevenHill, Kai Hansen & Ravenclaw a mnohí ďalší!

Zdroj, foto: dobryfestival.sk, Facebook Dobrý festival

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.