Katka koščová v prievidzi

Hudby nikdy nie je dosť! A nehovoríme o jej kvantitatívnom, ale kvalitatívnom charaktere. O niekoľko dní máte možnosť prežiť jedinečné prepojenie muzikantských svetov. Aj takto môžeme priblížiť hudobnú formáciu Katky Koščovej a Geišbergovcov v zložení otca Mariána a synov Mareka a Martina.

Charakteristickým atribútom tejto formácie je práve poetika – ich hudba vás prinúti zahĺbiť sa a uvažovať nad životom, ale taktiež apeluje na radosť, smiech a tanec.

Marián a synovia

Otec Marián a syn Martin spievajú a Marek ich dopĺňa hraním na gitaru. Za klavír sa usadí Dano Špiner, ktorý spolupracoval s viacerými známymi a obľúbenými hudobnými esami. Veď spomeňme napríklad skupiny ako Andrej Šeban band, Komajota alebo No Name.

Koščová & Geišbergovci

Katku Koščovú, víťazku prvej série hudobnej show Slovensko hľadá Superstar z roku 2004 snáď nemusíme predstavovať. Známa je najmä svojou tvorbou v šansónových a jazzových polohách, v ktorých je dokonalá a vkladá do nich celú svoju dušu. Hudobný program je zložený z prelínania sa piesní a básni zložených Geišbergovcami a skladbami Katky Koščovej a Dana Špinera.

Koncert sa koná 17. novembra 2016 o 18:00 hod v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi. Vstupné vás vyjde 12 eur na mieste, predpredaj 10 eur a vojnoví veteráni majú vstup voľný. Lístky je možné kúpiť v galérií RegionArt na Záhradníckej 19.

Zdroj: rkcpd.sk | Foto: youtube.com