Brilantný výsledok a titul vicemajterska IFBB ME 2017 v Santa Susana Spain si vybojovala mladučká fitneska z ŠK Fitness Free Prievidza Anna Hepnerová.

Anna Hepnerová sa na ME prebojovala na základe nominačných súťaží a svojich výsledkov, o ktorých rozhodla nominačná komisia SAKFST.
Majstrovstvá Európy vo fitness prebiehali 3-8. mája v Santa Susanna v Španielksu z poverenia IFBB, ktorá je najväčšou svetovou federáciou , ktorá zastrešuje disciplíny zo sveta bodybuildingu a fitness. Majstrovstvá Európy organizované IFBB je prestížná súťaž s veľmi vysokou úrovňou, ktorá ma už niekoľkoročnú tradíciu práve v Santa Susanna. Tento rok sa zúčastnilo ME okolo 1000 pretekárov zo Slovenska, Čiech, Ruska, Ukrajiny, Španielska, Bulharska, Rumunska, Turecka.

Anna Hepnerová reprezentovala Slovensko v kategórií junioriek do 163 cm, v ktorej štartovalo 11 pretekárriek. V ťažkej konkurencii sa prebojovala zo semifinálového kola do finálnej šestky, kde nakoniec získala 2. miesto a titul vicemajsterka Európy.

“Je to pre mňa najväčší úspech môjho života a preto chcem na sebe viac a viac pracovať aby to nabudúce bolo ešte lepšie,” dodala Anna Hepnerová.

“Veľmi by som sa chcela poďakovať svojím trénerkám Janke Klečánekovej a Jelene Meleščenkovej, ktoré ma trénujú a usmerňujú od mojich šiestich rokov v klube Šk fitness free Prievidza. Srdečná vďaka im patrí za tvorivé a choreografie návrhy kostýmov, výber hudby a celkový tréningový proces. Nemali to so mnou vždy jednoduché. Tento posledný rok  som začala súťažiť za juniorsky a ženský fitness a môj tréningový plán sa rozšíril o posilňovňu, kde ma dostávala do formy pani trénerka Jelena Meleščenková . Zároveň chcem vyzdvihnúť podporu dievčat a ich rodičov z klubu.”

Zdroj: prievidza.sk | Foto: 3Gfit Club Facebok

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.