Televízne reklamy 90. rokov. Tým, ktorí ich zažili na “vlastnej koži” určite dlho netrvalo a spomienky na tieto parádne nostalgické spoty sa začali vynárať jedna za druhou. Skvelé pointy a hlášky, či nesynchrónny dabing a tá hudba!

Takéto reklamy sa vysielali v ranných 90. rokoch na Slovensku i v Česku. Na niektoré z nich sa skutočne oplatí zaspomínať si.

Snom každého dieťaťa po vzhliadnutí tejto reklamy bolo vlastniť roztomilého zajačika, menom Azuritko. Aj maminy ho obľubovali. No azda každý z nás čakal na poslednú hlášku v reklame: “Budeš tu, keď sa vrátim?”

Táto čokoláda bola TOP. Obľubovali ju veľkí i malí. Hláška nesmela chýbať taktiež: “Úplne sa mi rozplýva na jazyku!” Ona sa skutočne rozplývala!

Spomínate si na fešáka, ktorý si sadol na čerstvo natretú lavičku? Žiaden problém! Postačí si dať cukrík a ten vám dodá ihneď skvelý nápad. Hádam len málokto z nás si nenechal ujsť dodatok na záver: “Mentos, the Freshmaker!”

Nosili ste ich vo vrecku aj vy? Prečo nie, keď chutila tak dlho.

Tieto sušienky nosil asi každý na školské výlety a rodinné akcie. “Lebo tie nikdy neješ sám!” Uznajte, neboli skvelé?

A na záver nesmie chýbať reklamný spot na najlepší šampón pre mužov.  Túto horúcu novinku vyskúšal iste každý chlap i keď nie všetci sa k tomu priznali. Za reklamou na šampón vás čaká ešte jedna hudobná lahôdka v podobe dekadentnej párty s chipsami.Túto si zaručene nenechajte ujsť!

Zdroj, video: Youtube