Slováci znova ukázali svoje veľké srdce a to, že sa vedia spojiť pre dobrú vec v našej krajine. Zhromaždení po celom Slovensku sa zúčastnilo viac ako 100-tisíc ľudí a pred davy vystúpili aj rodinní príslušníci zastreleného Jána a Martiny. 

V piatok 9. marca sa po celom Slovensku konali zhromaždenia a pochody, ktoré sa organizovali nielen na počesť zastreleného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Ľudia totiž prišli s požiadavkami, ktorými chcú dosiahnuť slušnosť v našej krajine. K davu v Bratislave sa prihovorila nevlastná sestra Jána Kuciaka Mária a v Prešove to zas bola Martinina mama. Pred niekoľkotisícovým davom sa Zlatica Kušnírová neubránila slzám, no z jej slov trhalo srdcia celému Slovensku.

Napriek tomu, že pani Zlatica prežíva najťažšie obdobie svojho života, nabrala silu a ľudom poďakovala za to, že pri ich rodinách stoja. Okrem toho prehovorila aj o svojej dcére, ktorá spolu s Jankom bojovala za slušné a lepšie Slovensko.

Rozhodnutie o tom, či predstúpi pred celú krajinu, nebolo ľahké, no vďaka svojej obrovskej odhodlanosti nájsť vraha dvoch mladých ľudí sa dokázala prekonať. Okrem slov o Martine a Jánovi hovorila aj o tom, že sa jej nepáči celé vyšetrovanie a má v ňom oprávnené pochybnosti. Pani Kušnírová sa vyjadrila, že ju politické súboje nezaujímajú, chce len nájsť vraha svojej dcéry a jej priateľa. Pozrite si tieto emotívne chvíle aj vy.

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.