Radi čítate a neviete si predstaviť svoj život bez knihy? Práve tento mesiac je na čítanie ako stvorený, pretože marec je mesiacom knihy. Trenčiansky hrad si preto pre svojich návštevníkov pripravil veľmi zaujímavé podujatie.

Už v sobotu 10. marca o 14.00 hod. sa na Trenčianskom hrade v priestoroch kasárne uskutoční Autorské čítanie. Podujatie sa bude niesť v znamení štyroch slovenských autorov – Braňa Jobusa, Juraja „Šimuraja“ Šimkoviča, Marcela Páleša a Roba Hrica, ktorých autorské čítania budú doplnené zaujímavými rozhovormi.

Podujatie bude prebiehať v priestoroch výstavy “Hračky minulosti”, takže sa môžete vrátiť do svojho detstva a pripomenúť si, s čím ste sa vy, prípadne vaši blízki hrávali. Pre tých najmenších bude dokonca pripravený kútik s rozprávkami, omaľovánkami či hračkami.

Ak máte doma v šuflíku nejaké literárne dielo, prípadne radi píšete a chceli by ste sa odprezentovať, budete mať najlepšiu príležitosť. Všetky potrebné informácie o zapojení sa nájdete >>> TU <<<

Zdroj/Foto: muzeumtn.sk | Ilustračná foto: Wikimedia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.