Pozor! Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi z Prievidze, ktorého nezvestnosť oznámila jeho manželka v nedeľu 19. augusta 2018 popoludní.  V prípade, že ste ho niekde videli alebo máte akékoľvek informácie, ktoré by boli nápomocné pre jeho vypátranie, kontaktujte políciu. 

AKTUALIZÁCIA 22. 08. 2018: “Policajti z Prievidze odvolávajú mimoriadne pátranie, nakoľko pominuli dôvody pátrania po tejto nezvestnej osobe. Menovaný bol na základe jeho medializácie vypátraný včera poobede v areáli kúpeľov Bojnice. Bol dehydrovaný a v zhoršenom zdravotnom stave. Miroslav bol následne prevezený do Bojnickej nemocnice,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trenčíne, Elena Antalová.

Nezvestný Miroslav Karvay (62) z Prievidze si šiel podľa informácií polície v nedeľu ráno o 7.00 hod. kúpiť cigarety, avšak domov sa doposiaľ nevrátil. Naposledy bol videný na Nábrežnej ulici v Prievidzi. Nezvestný trpí vážnym ochorením, máva výpadky pamäte a straty orientácie. Ťažko sa mu chodí (má problémy pri chôdzi). Mobilný telefón so sebou nemá.

Miroslav Karvay je asi 176 cm vysoký, strednej postavy. Má čierne na ježka ostrihané vlasy a hnedé oči. Naposledy mal na sebe oblečené čierne tepláky a tmavomodré tričko s krátkym rukávom. Obuté mal hnedé šľapky.

“Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na telefónnom čísle 096127 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Prievidzi na telefónnom čísle 0961273374,” informovala hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Elena Antalová.

Zdroj/Foto: KR PZ Trenčín, ilustračné foto/