Dvaja muži, ktorí pokojne chytali ryby na Váhu neďaleko Trenčína, zažili poriadny šok. Z vody totiž začali ťahať niečo, čo im najskôr pripomínalo vrece. Ked sa však pozreli lepšie, ihneď volali políciu. 

Rybačka neďaleko Trenčína sa pre dvoch mužov stala nezabudnuteľnou. Počas toho, ako relaxovali a chytali ryby na Váhu pri Zamarovciach, pritiahli k brehu niečo, čo ako ryba nevyzeralo. Keď rybári zistili, že ide o bezvládne ľudské telo, zostali v poriadnom šoku. Na miesto ihneď privolali políciu, ktorá za pomoci techniky dostala telo na zem. Polícia na prvý pohľad na tele nezbadala žiadne znaky násilia.

Nájdenou osobou je vraj muž z Poľska. Keďže nie je známa príčina smrti a ani to, či ho niekto nezabil, bol prevezený na pitvu. Pozostatky len 23-ročného Poliaka údajne mohli byť vo vode už dva týždne. Okrem toho mal chlapík so sebou lístok na vlak. Podľa neho to vyzerá tak, že naposledy 30. marca cestoval z Nového Mesta nad Váhom do Trenčína. Viac informácií okolo prípadu polícia vyšetruje.

Zdroj:/Foto: videoarchiv.markiza.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.