Otravné ženy, ktoré si hovoria veštice, obťažujú ľudí na parkoviskách asi v každom kúte Slovenska. Jedna taká prefíkaná dáma momentálne vo veľkom opantáva rozum občanov hlavného mesta, kde od nich neváha vytiahnuť aj desiatky eur. Na to, ako sa takýchto žien elegantne zbaviť, nám polícia ponúka jasný odkaz.

Polícia Slovenskej republiky upozorňuje prostredníctvom sociálnej siete občanov, aby si dali pozor na ,,bosorku” úradujúcu v Bratislave. Stretnúť sa s ňou môžu najčastejšie ľudia na parkoviskách, kde si zámerne vyberá svojich klientov, ktorým sa prihovorí skôr, ako ju stihnú zaregistrovať.

Polícia sa rozhodla varovať občanov po tom, ako túto ženu nahlásil istý Peter. Keď si na jednom z bratislavských parkovísk čistil auto, odrazu k nemu pristúpila spomínaná veštica, ktorá na neho vychrlila vetu ,,Bol ste urieknutý“ a pokračovala ďalej. Peter, otrávený stresom a povinnosťami, jej dal pod vreckovku na ruke dve eurá za to, aby ho teda odkliala. Žena sa ale s mincou neuspokojila a od Petra sa jej podarilo vymámiť ďalšie peniaze v hodnote 30 eur. Muž ani nevedel ako a peniaze jej bez väčších problémov dal. Žeby ho teda neznáma pani naozaj zakliala a opantala mu rozum? Veštica si nakoniec strčila peniaze do vrecka a spokojná odišla. Kým sa Peter spamätal, žena sa už prihovárala svojej novej klientke.

Polícia radí ľudom, aby sa pred takýmito osobami bránili tým, že im povedia, že majú vlastných odklínačov, ktorí im neváhajú prísť na pomoc. Chodia v zelených plášťoch, majú blikajúce prenášadlá a za opaskom malé, čierne a hlasné paličky. Alebo si takéto individuá jednoducho nevšímajte a ignorujte ich.

Zdroj: FB/Polícia SR | Foto: freepik/Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.