Na Slovensko prichádza reťazec, ktorý sľubuje revolúciu v ponuke domácich výrobkov. Už o pár dní otvorí spoločnosť prvú predajňu. Obľúbime si obchod, ktorý bude čeliť veľkej konkurencii? 

Zákazníci sa majú na čo tešiť, v našej krajine pribudne reťazec, ktorý sľubuje najväčšie množstvo lokálnych potravín na trhu. Brány prvej prevádzky sa otvoria už o pár dní, pričom nadšenci tradičných slovenských výrobkov sa nemôžu dočkať. 2. marca je deň, kedy skupina Terno svojim novým obchodom s názvom Kraj privíta prvých zákazníkov, a to v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves. O pár týždňov nato pribudne aj prevádzka v Petržalke. Ambíciou spoločnosti je ale otvoriť viac takýchto predajní, ktoré by boli blízko k ľudom.

Už z názvu je jasné, na čo sa bude reťazec zameriavať. Cieľom spoločnosti je uspokojiť veľkú cieľovú skupinu zákazníkov, ktorí si potrpia na domáce produkty. Tradičná slovenská nebude len ponuka potravín, ale aj vizuál predajne, kde bude množstvo dreva symbolizujúceho naše hory a lesy.

Zdroj: aktuality.sk | Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.