Žena nakúpila v známom obchodnom reťazci, no pri vybalení nákupu doma neverila vlastným očiam. Sama seba sa pýta, či je naozaj niekto toto schopný urobiť alebo to mal byť len žart?

Obchodný reťazec CBA čelí kritike zo strany zákazníčky, ktorá si u nich kúpila balený produkt. Po nákupe však doma zistila, že s touto potravinou nie je všetko v poriadku. Keď sa žena pozrela bližšie, neverila vlastný očiam. Obal bol nielenže roztrhnutý, ale aj prelepený lepiacou páskou. Aby toho nebolo málo, je jasné, že v balíku časť potraviny chýbala, nakoľko nevážila toľko, čo bolo uvedené na obale. Nespokojná a šokovaná zákazníčka sa s touto skúsenosťou rozhodla podeliť aj s inými ľuďmi. Zažili ste niekedy niečo takéto?

“Dobrý večer. Dnes som si v prevádzke CBA v Dubnici nad Váhom kúpila tento mrazený obalený karfiol. Zdá sa vám prosím normálne, že predávajú sáčok roztrhnutý a prelepený lepiacou páskou s váhou pod gramáž výrobku? Pravdepodobne tam nejaký ten karfiol chýba a v taške som žiadny nemala. Prosím o zverejnenie spolu s fotkami. Ďakujem,” napísala na sociálnej sieti Facebook v skupine Nekŕmte nás odpadom.

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, freepik ilustračná

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.