Sviatok všetkých zamilovaných sa už nezadržateľne blíži a ak stále nemáte žiadne plány, kam by ste svoju polovičku vzali, máme pre vás ideálny program. Zažite Valentín na Trenčianskom hrade, užite si bohatý program a zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny. 

Valentín na Trenčianskom hrade sa bude niesť v znamení divadelného predstavenia od známej manželskej dvojice, ktorá si hovori “Celkom malé divadlo”. Ich hra “Návšteva mladej dámy” je nielen populárna, ale aj oceňovaná. Po predstavení prebehne žrebovanie o tri hodnotné ceny (tombolové lístky získavaju návštevníci automaticky a zadarmo): 2x hodinová masáž v centre Ayurvedika v Novom meste nad Váhom, 2x vstup do wellness centra v hoteli Elizabeth a 2x vstupenku na divadelné predstavenie v Trenčianskych Tepliciach v Kursalone na komédiu “Meno”, ktorá ma hviezdne obsadenie. Po odovzdavaní cien nasleduje sľub lásky, fotenie pri živej kvetinovej fotostene a výstup na Matúšovu vežu.

Predstavenie sa uskutoční 14. 2. 2017 o 18.00 hod v budove kasárne na Trenčianskom hrade. Cena vstupného: Dospelí 7 € (online predpredaj 6 €), Študenti a deti 4 € (online predpredaj 3,50 €). Viac informácií nájdete na sociálnej sieti >>> TU <<<

Zdroj/Foto: Michaela Tisková | Ilustračná foto: Wikimedia Commons

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.