Toto by ste nemali rozhodne premeškať. V obci pri Topoľčanoch prebehne totiž zuajímavé benefičné podujatie, na ktorom sa zabavíte, kultúrne vyžijete a v neposlednom rade môžete pomôcť tým, ktorým život nadelil ťažký osud.

V Solčanoch sa budú 22. júla diať veci. Na miestnom ihrisku sa uskutoční charitatívne podujatie s názvom „Srdce pre Paťka“. Program je skutočne bohatý. Vychutnať si budete môcť benefičný futbalový zápas Mufuza – Výber Topoľčian.

Okrem toho sa môžete tešiť na bohatý kultúrny program, zavíta k nám spevák Tomáš Bezdeda, či kapela David Banda No One. Akciu príde podporiť aj Ladislav Jurkemik, rodák z Jacoviec, majster Európy vo futbale 1976. Okrem neho i Topoľčanec a jeden z najúspešnejších slovenských plavcov Tomáš Klobučník a Ľuboš Malinák, majster sveta v kulturistike.

Pre detičky budú v Solčanoch pripravené zdarma rôzne atrakcie, medzi nimi aj jazda na koňoch, skákacie hrady, cukrová vata. Na podujatí prebehne aj súťaž vo varení gulášu, pričom šéfom hodnotiacej poroty bude dobre známy Vilo Habo.

Výťažok z podujatia bude venovaný rodine chorého Patrika, ktorý bojuje s akútnou leukémiou.

Foto: Občianska iniciatíva Topoľčany – Náš domov

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.