Chceli by ste pomôcť novonarodeným deťom, ktoré sú v ohrození života, no neviete ako? Lidl prišiel s novým druhom pomoci, v rámci ktorej dokážeme jedným eurom pomôcť všetci. 

Obchodný reťazec Lidl je známy nielen svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými výrobkami, ale aj spoločenskou zodpovednosťou, ktorou pomáha v rôznych oblastiach života. Jednou z nich sú aj deti, ktorým Lidl pravidelne pomáha rôznymi spôsobmi. Aktuálne vyhlásil Lidl aktivitu, vďaka ktorej dokážu spolu so svojimi zákazníkmi pomôcť novonarodeným deťom, ktoré sú v prvých hodinách svojho života v ohrození.

Zapojiť sa do tejto pomoci môžu všetci ľudia, ktorí nakupujú v tomto obchodnom reťazci a to úplne jednoduchým spôsobom. Stačí, ak si ľudia od 6. novembra zakúpia jednu z troch audio rozprávok na motívy Pavla Dobšinského a podporia tak kúpu prístrojov pre novorodencov. Na nákup tejto techniky pôjdu všetky výnosy, ktoré sa získajú z predaja týchto rozprávok. Ponuka produktov je však obmedzená a trvať bude do vyčerpania zásob. Vďaka zakúpeniu rozprávok môže život zachraňujúce prístroje získať až 53 oddelení na celom Slovensku. Ak v Lidli nakúpite nad 20 eur, audio rozprávku od Pavla Dobšinského môžete získať len za symbolické euro. Neváhajte si preto pri väčšom nákupe jedno CD vypýtať a pomôcť tak dobrej veci, ktorú Slovensko potrebuje.

Lidl o tejto akcii informoval verejnosť aj na sociálnej sieti Facebook, kde sú na túto pomoc veľmi pozitívne ohlasy. Ľudia takúto pomoc vítajú a množstvo z nich sa chystá prostredníctvom tohto projektu pomôcť a CD s rozprávkami si zakúpiť.

Zdroj/Foto: Facebook, Pixabay