ocenenie policajtov

Pomáhať a chrániť pre príslušníkov Mestskej polície platí doslovne. Ich prácu ocenil primátor mesta Senica Branislav Grimm.

Počas bežnej služby príslušníci Mestskej polície Ľubor Lezo a Peter Kovalovský zachránili život 52-ročnému občanovi. Policajti neváhali a napriek nepriaznivému počasiu dňa 18. februára vytiahli z riečky Teplica silne podchladeného občana.

Mal na sebe iba tričko a rifle. Zabalili ho do deky a izotremickej fólie a privolali sanitku, ktorá ho odviezla do nemocnice.

Na 16. riadnom zasadnutí Mestského zastupiteľstva, ktoré sa konalo 4. mája v Senici, si prevzali z rúk primátora Verejné poďakovanie a ďakovný list. „Patrí im veľké poďakovanie od nás všetkých za záchranu ľudského života. Želám im, aby sa im v službe darilo, aby takýchto prípadov mali, čo najmenej, aby sa v Senici žilo bezpečne a zdravo,” povedal počas odovzdávania ocenenia primátor mesta Branislav Grimm.

ďakovný list
Zdroj: facebook Mesto Senica

Zdroj, Foto: faceboook Mesto Senica

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Hazu
Mám rada výlety a objavujem nové miesta na Slovensku a v Čechách. Som fanúšikom športu a mladých športovcov. Vo voľnom čase čítam knihy a chodím do prírody. Večný optimista, milovník čokolády a srdcom Myjavčan.