Polícia prosí prostredníctvom svojej facebookovej stránky verejnosť o pomoc pri hľadaní strateného muža. Toho naposledy videli v Pezinku, no nikto nevie, kde by sa mohol nachádzať. Muž navyše trpí chorobou, kvôli ktorej je toto pátranie ešte dôležitejšie. 

Polícia vyhlásila pátranie po ďalšej nezvestnej osobe. Ide o 60-ročného Michala Kosťa, ktorý má trvalý pobyt na Suvorovovej ulici v Pezinku. Tento muž bol naposledy videný 30. októbra v mieste jeho bydliska, no odvtedy o ňom nikto nič nevie. Rodina nemá ani potuchy, kde by sa mohol Michal nachádzať.

Muž je vysoký približne 183 cm, má štíhlu postavu a zelené oči. Na hlave má kratšie hnedé vlasy a plešinu na temene. Naposledy mal oblečené maskáčové nohavice a pruhovanú sivo bielu bundu. Tento muž trpí chorobou, ktorá sa prejavuje mimovoľnými pohybmi celého tela a strácaním stability. Polícia preto prosí verejnosť o pomoc pri jeho hľadaní. Ak ste tohto muža niekde videli, ihneď kontaktuje políciu na telefónnom čísle 158 alebo navštívte najbližšie oddelenie.

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia SR