Polícia Slovenskej republiky sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnom Jozefovi z Košíc. Akékoľvek informácie k nezvestnej osobe alebo jej výskyt môžete oznámiť na najbližšom útvare PZ alebo telefonicky na známom bezplatnom telefónnom čísle 158.

AKTUALIZÁCIA 27. 08. 2018: Dňa 22. 08. 2018 požiadala polícia o zverejnenie pátrania po nezvestnej osobe – Jozef Ballasch z Košíc. “Vzhľadom na to, že dôvody  pátrania pominuli, pátranie bolo odvolané. Nezvestnú osobu prichytila hliadka PZ pri páchaní trestnej činnosti a následne obmedzila na osobnej slobode,” informovala hovorkyňa KR PZ v Košiciach Jana Mesárová.

Jozef BALLASCH, narodený 21. 05. 1984, trvale bytom Košice-Krásna, Golianova 42, bol naposledy videný dňa 18.07.2018 pri splave na sídlisku Nad jazerom v Košiciach a doposiaľ o sebe nepodal žiadnu správu. Jeho terajší pobyt nie je známy.

Nezvestný Jozef je vysoký asi 175 cm, štíhlej postavy, čierno hnedé vlasy s čiastočnou plešinou na temene hlavy, má modré oči. Naposledy mal na sebe oblečené červeno-čierne montérky a so sebou čierny batoh.

Zvláštne znamenia: psoriáza po celom tele

Zdroj/Foto: KR PZ Košice, YouTube