policia

Uvažovali ste niekedy o práci mestského policajta? Alebo vás len zaujímajú benefity a podmienky členov zboru? Mestská polícia v Nitre sa rozhodla urobiť nábor nových členov, pozrite sa čo vám v prípade vášho záujmu ponúka a čo musíte splniť.

Nitrianska mestská polícia ponúka pracovné miesta na pozícii príslušník mestskej polície – člen hliadky s nástupom od 15. marca 2018. Výberové konanie prebehne v pondelok 26. februára, ráno o 8:00, priamo na útvare mestskej polície na Cintorínskej ulici 6.

Čo vám ponúkajú?

Medzi hlavné benefity patrí trinásty plat vo výške 75 % zmluvnej mzdy, päť dní dovolenky navyše a šesťdňový rehabilitačný pobyt. Taktiež dostanete aj príspevok na dôchodkové poistenie a každých päť rokov služby stabilizačný finančný príspevok. Ostatné benefity sú skôr pracovného charakteru, bezplatné preventívne prehliadky u lekára, očkovania proti infekčným chorobám zdarma, zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu, pravidelný tréning sebaobrany. Bezplatne môže člen zboru a aj jeho rodina využívať fitness centrum. Štandardom sú gastro lístky v hodnote 4 €.

Čo musíte splniť?

Minimálny vek pri nástupe je 21 rokov, hlavnými podmienkami je úplné stredné vzdelanie a bezúhonnosť. Od lekára si prineste zdravotná a psychickú spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v noci. Pochopiteľne musíte vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ovládať jazdu na bicykli a, samozrejme, ovládať úradný jazyk slovenčinu.

Okrem povinných dokumentov, ako sú profesijný životopis, doklad o vzdelaní, výpis z registra trestov a súhlas na spracovanie údajov, vás čaká pohovor, psycho-diagnostické vyšetrenie, fyzické testy a dokonca aj diktát a sloh zo slovenského jazyka. Fyzické testy obsahujú beh na 100 metrov, kľuky za 30 sekúnd, sed-ľah za 2 minúty, skok z miesta a 12 minútový beh.

Ponuka je zverejnená na stránke mestskej polície.

Zaujali vás výhody, ktoré majú mestský policajti za svoju službu? Trúfli by ste si na fyzické testy alebo skôr na sloh a diktát?

Zdroj: nitra.dnes24.sk | Ilustračná foto: pxhere.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.