Nitrianska nemocnica momentálne nie je z pohľadu postu generálneho riaditeľa stabilnou, prichádza totiž k ďalšej zmene. V očakávaní sú najmä zamestnanci, ktorí tento krok nečakali. 

Vedenie nitrianskej nemocnice prechádza ďalšou zmenou na poste generálneho riaditeľa. V priebehu jedného mesiaca si tak na stoličku v tomto zariadení sadne už tretí človek, o čom informoval portál mynitra.sme.sk neznámy zdroj z nemocnice.

Všetko sa to vraj zbehlo veľmi rýchlo a nečakane. Generálny riaditeľ Dorociak odcestoval na ministerstvo, odkiaľ sa vrátil s informáciou o tom, že nemocnica je už bez riaditeľa. Dorociak v tejto funkcii vymenil Kamila Kolejáka, ktorého odvolal rezort, no dôvod je doposiaľ neznámy. O tom, kto by mal prevziať vedenie nemocnice, zatiaľ nikto ani len netuší.

Dorociaka síce vymenoval minister len na dobu určitú, no že jeho obdobie skončí takto rýchlo nečkal ani nikto z personálu. Je možné, že ho ministerstvo presunie do iného zdravotníckeho zariadenia, minulý rok mal napríklad záujem o miesto ekonomického riaditeľa v Národnom centre reumatických chorôb v Piešťanoch.

Zdroj: mynitra.sme.sk | Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.