Víťazka poslednej série Superstar a rodáčka z Nového Mesta nad Váhom predstavila svoju prvú vlastnú pieseň aj s videoklipom. Už teraz má takmer 130-tisíc zhliadnutí. 

Prvá vlastná pieseň Drobnej uzrela svetlo sveta v piatok 23.septembra. Za necelé tri dni videoklip dosiahol skoro 130-tisíc zhliadnutí a číslo stále rastie. Pieseň sa volá “Smile” a Emma o nej hovorí, že je to jej výpoveď a vlastne aj pohľad na lásku. Text piesne vznikol ešte minulý rok. “Ďakujem všetkým za ohlasy. Neskutočnú radosť mám,” neskrýva nadšenie speváčka.

Viacerí fanúšikovia singel prirovnávajú ku tvorbe Rihanny či Ellie Goulding. Väčšina názorov je pozitívnych, nájdu sa však aj takí, ktorým sa zdá pieseň príliš komerčná. Ďalšia časť by zasa uvítala pieseň v slovenčine. Stovky fanúšikov si však pieseň zamilovalo. “Pokračuj v tomto štýle a zdvihneš slovenskú tvorbu o latku vyššie”, “podľa mňa ťa tá pesnička vystihuje. Krásne vyznie tvoj hlas, nič násilné, dobre sa to počúva, chytľavé. Ani by som nepovedala, že si SK interpretka. Spravila si veľmi dobre, že si si dala trochu na čas s prvým singlom”, “Emma, máš nádhernú farbu hlasu a talent. Ubrala si sa správnym smerom” hovoria ohlasy k prvej piesni Drobnej.

Video: Youtube | Foto: Facebook