Slovenskí tvorcovia v týchto dňoch pracujú na novom horore s názvom Šepoty. Ľudia už majú možnosť vidieť prvé zábery, ktoré sú naozaj strašidelné. Pôjdete si tento film pozrieť do kina aj vy? 

Na svete sú prvé zábery slovenského mysteriózneho hororu s názvom Šepoty. Film vzniká v rukách slovenskej produkčnej spoločnosti Business Art Production, no spolupracujú na ňom aj ľudia z iných krajín, ako Česka, Rumunska a Ukrajiny. V novinke si zahrali i známe mená – Eugen Libezňuk (Čiara)), Henrieta Kecerová (Odsúdené), Ivetka Fejková či František Balog.

Režisérom snímky Šepoty je mladý Slovák Juraj Rusnák a o vizuálne zobrazenie sa postaral Marco Procházka, ktorý pracoval už na viacerých projektoch. Film je špecifický tým, že sa odohráva v dvoch časových úsekoch, kde sa strieda minulosť so súčasnosťou. Počas deja miznú z dediny ľudia a za záhadných okolností zmizne aj posledná rodina. V druhej časti príbehu sa stratí dievča, ktoré bude hľadať jeho sestra. Počas toho bude aj s dvomi priateľmi odhaľovať tajomstvá a desivé skutočnosti prenášajúce sa z minulosti až do dnešnej doby.

Prvé zábery z filmu Šepoty si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.