Kto by to bol povedal, že v nákupnom centre, kde je umiestnených niekoľko kamier a hliadkuje strážna služba, dôjde k tak závažnej situácii. Ľudia aj predavačky sú v strese a nevedia čo dalej. Nastúpiť musela už i polícia. 

Nitrianske nákupné centrum Mlyny bojuje s vážnym problémom. Sú ním zlodejské gangy a neprispôsobivé osoby, ktoré sa v priestoroch obchodného centra pohybujú a znepríjemňujú život ľudom naokolo. Vedenie bolo prinútené o udalosti kontaktovať aj políciu a požiadať ju o pomoc pri riešení. Ak si v Mlynoch všimnete pohybovať sa policajtov, sú tam pre ochranu všetkých slušných ľudí.

Nepríjemné stretnutia so zlodejmi zažili aj nakupujúci, do ktorých neváhali pri úteku narážať. Predavačom sa už niekoľkokrát stalo, že páchateľov odhalili a začala sa naháňačka ako z filmu. Centrum posilnilo aj hliadky strážnej služby, ktorá o podvodníkoch vie tak isto ako predavači. Vďaka opatreniam je, našťastie, už takýchto incidentov v Mlynoch menej.

Situácia je aj napriek tomu vážna, portál mynitra.sme.sk uvádza, že polícia hovorí o počte desiatich až pätnástich členov gangu, čo je naozaj na jedno centrum až príliš. Gangy nielenže kradnú tovar, ale rušia aj verejný poriadok v centre a okolí, a to je mimoriadne stresujúce najmä pre predavačky, ktoré sa proti zlodejom nevedia brániť. Ak sa nahrnú do predajne viacerí naraz, v žiadnom prípade sa ich nedá ustriehnuť. Keby ste teda náhodou na nejakého zlodeja narazili alebo sa vám bude zdať niekto podozrivý, neváhajte kontaktovať políciu.

Zdroj: mynitra.sme.sk | Foto: FB/Mlyny Nitra

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.