Vo facebookovej skupine “Klokočina – problémy obyvateľov” sa rozhorčená obyvateľka Nitry posťažovala na situáciu, ktorá nastala na Murániho ulici. Na ceste sa objavila zábrana, ktorá prekáža vozidlám dostať sa na ulicu.

Ľudia v komentároch sa posťažovali, že táto vzniknutá situácia im znemožňuje dostať sa autom na koniec ulice a taktiež majú problém pri sťahovaní či prevážaní väčších vecí. Ďalší problém vidia obyvatelia v prípadoch núdze, kedy by sa na ulicu mali dostať policajti, záchranári či hasiči, ktorí by cez zábranu nedokázali prejsť.

Na druhej strane je skupina ľudí, ktorí tento počin schvaľujú, pretože vodiči tadiaľ jazdili bez ohľadu na chodcov. Denne tadiaľto prejde veľa detí či mamičiek s kočíkmi, ktoré boli neohľaduplnými vodičmi ohrozované.

Našli sa však už aj vynaliezaví ľudia, ktorí zákaz nerešpektovali a jednoducho ho obišli cez trávu. Ako bude situácia pokračovať, ukáže len čas. Jedno je však isté, a to, že táto situácia nie je úplne doriešená a vždy sa nájde niekto, kto bude nespokojný.

Zdroj: Facebook | Foto: omeste.sk | Titulná foto: Facebook/Klokočina – problémy obyvateľov

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk