Pracovník strážnej služby, ktorý mal na starosti bezpečnostné kamery v meste, tak skoro nezabudne na svoju poslednú službu. Zaujalo ho podozrivé správanie neznámeho muža, ktorý začal prenasledovať skupinku mladých ľudí na námestí v Prievidzi. Bol ozbrojený, v rukách držal nožíky.

Dvaja chlapci a dve dievčatá sa prechádzali po námestí, keď sa k nim začal približovať ozbrojený muž. Z ničoho nič sa však otočil a odkráčal preč. Mysleli si, že ide len o nevydarený žart, no on si išiel po posily. Priemyselné kamery zaznamenali ozbrojenú skupinu, ktorá následne začala sledovať štyroch mladých ľudí. Pracovník bezpečnostnej služby nespustil z podozrivej skupiny oči, no medzičasom stihol privolať mestských policajtov.

Nebezpeční muži začali pred policajtmi utekať, no napokon to vzdali a spokojne sa vracali cez námestie s nožíkmi v rukách. Tam ich následne policajti zadržali. Údajne ide o bezprístrešných asociálov. Polícia zároveň žiada skupinku mladých ľudí, aby sa prihlásili na polícii, pretože potom by incident mohol byť klasifikovaný aj inak ako len priestupok.

Zdroj: tvnoviny.sk | Ilustračná foto: pexels.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.