Tento prípad vyzerá ako z filmu, no, bohužiaľ, ide o krutú realitu priamo zo Slovenska. Keď zistíte, k čomu všetkému nútil muž svoju partnerku, budete len krútiť hlavou…

Neuveriteľné, čo sa na tomto svete deje a ešte neuveriteľnejšie je, že sa to deje práve v našej krajine. 45-ročný Lučenčan si odpykáva trest odňatia slobody za ohavné správanie. Rozsudok súdu v Lučenci potvrdil, že muž takmer osem rokov nútil svoju manželku k rôznych se*uálnym praktikám, ktoré si normálny človek nevie ani len predstaviť. Všetko sa to, samozrejme, dialo pod nátlakom bitky alebo hrozby, že partnerku zbije. Žene vraj do intímneho miesta násilne strkal rozličné predmety, čím sebe spôsoboval radosť a jej obrovskú bolesť.

Najhoršie, čo ale obeť zažila, je údajne pohlavný styk so psom, ku ktorému ju muž viackrát donútil,  a taktiež se* s párom, ktorý k nim chodieval na návštevy, pričom sa odsúdený Lučenčan na všetko prizeral a užíval si to. Jeho správanie sa mu stalo osudným. Už niekoľko rokov totiž sedí vo väzení, odkiaľ ho majú prepustiť v roku 2020.

Po obvinení bol tento zvrhlík podrobený aj vyšetreniam psychiatrov a se*uológov, no jeho zdravotné poškodenie nikto nezistil. Podľa posudku je teda muž zdravý a svoje otrasné konanie vedel rozpoznať. Najhorším faktom je to, že deviant je otcom šiestich detí.

Zdroj: cas.sk | Foto: freepik

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.