POZOR! Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 66-ročnom mužovi. Nezvestnosť svojho zamestnanca oznámila na políciu v utorok 9. októbra majiteľka firmy.

AKTUALIZÁCIA 16.10. 2018: Policajti z Prievidze odvolávajú pátranie, nakoľko pominuli dôvody pátrania po tejto nezvestnej osobe. Menovaný bol vypátraný v Košiciach. Počas svojej nezvestnosti cestoval vlakom po Slovensku.

Milan CANDER, nar. 6.4.1952 z Prievidze je zamestnancom pohrebnej služby. Podľa informácií hovorkyne KR PZ v Trenčíne Eleny Antalovej mal ešte 28. septembra poobede zaniesť do firmy kľúče od vozidla a od tej doby sa v práci neukázal.

“Milan Cander odišiel na neznáme miesto, nepodal o sebe žiadnu správu a nie je známe miesto, kde by sa mohol zdržiavať,” dopĺňa Antalová.

Nezvestný je vysoký asi 175 cm strednej postavy, má krátke prešedivené vlasy a hnedozelené oči. Naposledy mal na sebe oblečené čierne šuštiakové nohavice a šedú mikinu.

“Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu
občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158,
alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Prievidza na tel. čísle 096127 3755,” uviedla Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne.

Zdroj/Foto: KR PZ Trenčín, ilustračná foto omeste.sk