Child Cry Sit Sad Want To Be Alone Alone Boy

Polícia sa už prípadom intenzívne zaoberá a v krátkom čase zo skutku obvinili 25-ročného Mariána. Ten mal lúpežne prepadnúť iba 16-ročného tínedžera, pričom ho bodol nožom a kričol na neho, že ho zabije. Z vrecka mu nakoniec ukradol niečo cez 8 eur.

Všetko sa stalo v utorok po 22.hodine v meste Krompachy. “Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Spišskej Novej Vsi zo zločinu lúpeže obvinil viackrát súdne trestaného (za majetkovú a násilnú trestnú činnosť) 25-ročného Mariána z Krompách” informuje polícia. Marián mal mladíka lúpežne prepadnúť na chodníku vedúcom od budovy za parkoviskom pre kamióny, pri miestnom železiarskom podniku, pri rieke Hornád.

Marián mal na tínedžera ešte pred útokom kričať, že ho zabije. Chlapca bodol do paže a sotil na zem. Z vrecka mu následne ukradol osem eur a trinásť centov. “Chlapec utrpel zranenie s doposiaľ bližšie neurčenou dobou liečenia. Obvineného muža policajti umiestnili v cele policajného zaistenia s návrhom na väzbu. Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov,” uvádza polícia.

Zdroj: Facebook Polícia Slovenskej republiky | Foto: freegreatpicture.com