Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi vykonáva šetrenie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. S pomocou sa obracia aj na verejnosť, ktorá by mohla dopomôcť k objasneniu prípadu.

Ešte 23. decembra krátko pred 02.30 hodinou došlo v Prievidzi na Bojnickej ceste (pri dome č. 4 a pri križovatke s ul. A. Sládkoviča a ul. Za depom) k dopravnej nehode, pri ktorej došlo k ťažkému zraneniu 39-ročného chodca ležiaceho v čiernom oblečení na vozovke, v pravom jazdnom pruhu v smere do centra mesta. Vodič taxislužby ležiaceho chodca neskoro spozoroval a už nestihol bezpečne zastaviť a zabrániť zrážke. So svojim vozidlom Renault Thalia po ňom prešiel.

Pri dopravnej nehode došlo k ťažkému zraneniu 39-ročného Michala z Handlovej. U 46-ročného Petra z Prievidze, vodiča taxíka, alkohol dopravní policajti nezistili. Chodcovi bola odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu v nemocnici. Podľa doterajšieho vyšetrovania bol 39-ročný Michal z Handlovej tesne pred dopravnou nehodou fyzicky napadnutý doposiaľ neznámou osobou. Po tomto napadnutí Michal spadol na vozovku a následne bol prejdený prichádzajúcim vozidlom. Na mieste boli v tom čase boli aj svedkovia, ktorých touto cestou polícia žiada o pomoc pri vyšetrovaní. Akékoľvek informácie im môžu pomôcť pri objasnení uvedeného skutku.

Polícia žiada svedkov uvedenej dopravnej nehody, aby sa prihlásili na Okresný dopravný inšpektorát v Prievidzi. Okrem toho môžu svedkovia tejto dopravnej nehody akékoľvek informácie poskytnúť na tiesňovej linke polície č. 158 alebo na Obvodnom oddelení PZ v Prievidzi, na stálej službe na telefónnom čísle 0961273755.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá sa zaujíma o všetko, čo sa deje okolo nej a má potrebu upozorniť na to aj svoje okolie. Miluje písanie a ak náhodou nepíše nejaký článok, rada si prečíta dobrú knihu.