Polícia hľadá svedkov, ktorí dopravnú nehodu videli a mohli by poskytnúť bližšie informácie. Vodič, ktorý z miesta nehody drzo ušiel mal podľa doterajších informácii z vyšetrovania riadiť vozidlo typu SUV. Cyklista utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia nad sedem dní.

K zrážke osobného vozidla s bicyklom došlo 19.júla vo večerných hodinách, krátko po 21.2O h., na Prievozskej ulici v Bratislave. Podľa doterajšieho vyšetrovania došlo k stretu vozidla typu SUV neznámej značky s cyklistom pred križovatkou s Miletičovou ulicou v smere von z mesta. Cyklista utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia nad sedem dní, informuje polícia, ktorá hľadá svedkov nehody.

Dopravní policajti vyzývajú svedkov, ktorí videli dopravnú nehodu a vedia poskytnúť bližšie informácie k jej priebehu, aby tak urobili osobne na 2. výjazde odboru dopravných nehôd Krajského dopravného inšpektorátu KR PZ v Bratislave so sídlom na Osvetovej ulici č.4, prípadne telefonicky na čísle 09610 32555, alebo na bezplatnom čísle polície 158,” žiada polícia o pomoc.

Zdroj | Foto: Facebook Polícia Slovenskej republiky