3. februára došlo v Bratislave k tragédii, pri ktorej našla polícia v byte masérky jej mŕtve telo. Nad Renátinou smrťou viselo množstvo otáznikov, no polícia už pravdepodobne našla nielen vinníka, ale zistila aj to, akým spôsobom žena zomrela. 

Polícii sa podarilo naozaj rýchlo objasniť vraždu masérky Renáty († 44), ktorú našli mŕtvu v byte na Kladnianskej ulici v Bratislave. I keď na začiatku nebola jasná príčina smrti a ani to, či zomrela sama alebo jej niekto pomohol, no po pár dňoch už polícia zverejnila stanovisko, ktoré dáva odpovede na množstvo otázok.

Za účelom zistenia presnej príčiny smrti ženy bolo nariadené vykonanie pitvy, ktorá preukázala najhoršie predtuchy. Smrť ženy nastala cudzím zavinením, pričom na základe doterajších dôkazov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného trestného činu vraždy spojeného s krádežou. Obvineným je 33-ročný Alexander B. z okresu Dunajská Streda.

Podľa doterajších informácií, ktoré zverejnila polícia, mal obvinený ženu zadusiť a ukradnúť z bytu dva mobilné telefóny. Muž už nastúpil do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v súvislosti s inou trestnou činnosťou. V prípade, že mu dokážu vinu za smrť Renáty, hrozí mu väzenie na 15 až 20 rokov. Celým prípadom sa neustále aj naďalej zaoberá polícia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.