Polícia Slovenskej republiky žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 13-ročnom dievčati. Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe môžete oznámiť na najbližšom útvare policajného zboru alebo telefonicky na známom bezplatnom telefónnom čísle 158.

AKTUALIZÁCIA: Vzhľadom na to, že dôvody pátrania pominuli, pátranie bolo odvolané. Informovala o tom hovorkyňa KR PZ v Košiciach Lenka Ivanová. Polícia zároveň ďakuje verejnosti za pomoc a spoluprácu.

Poľáková Laura (13), trvale bytom Košice Západ, prechodne bytom Ludmanská č. 5 bola naposledy videná dňa 14. 03. 2018, kedy odišla z miesta prechodného bydliska. “Od uvedenej doby sa na adresu prechodného pobytu nevrátila a v súčasnosti sa zdržiava na neznámom mieste,” informovala hovorkyňa KR PZ v Košiciach Lenka Ivanová.

Nezvestná je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, má oválnu tvár, výrazné modré oči a plné pery. Farba vlasov je prírodná blond, dĺžky po plecia (momentálne prefarbená na červenú farbu). Laura mala naposledy na sebe oblečené čierne elastické nohavice so sivými fľakmi, rifľovú prechodnú bundu. Obuté mala čierne botasky zn. Kappa, maličké náušnice, batoh čiernej farby.

Zvláštne znamenia: vyčnievajúci pravý očný zub, 3 materské znamienka na pravom líci,
momentálne opar na pere, na ľavej ruke fixkou nakreslený obrys srdca čiernej farby.

Zdroj/Foto: KR PZ v Košiciach, omeste.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.