POZOR! Polícia vyzýva o pomoc svedkov tragickej dopravnej nehody, ktorá sa udiala v nedeľu 8. júla o 11.30 h. Pri udalosti vyhasol život 46-ročného cyklistu v k.ú Mníchova Lehota. 

Počas nedele 8. júla došlo o 11.30 h na ceste I/9 v k.ú. Mníchova Lehota (okres Trenčín) k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 46- ročný cyklista a ťažko sa zranila 50-ročná cyklistka (obaja z Trenčína).

“Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode došlo tak, že 27-ročná Lucia, z okresu Trenčín riadila motorové vozidlo zn. Alfa Romeo smerom od Trenčína na Bánovce nad Bebravou. Z doposiaľ nezistených príčin narazila do dvojice cyklistov, ktorí jazdili v tom istom smere. 46-ročný Peter z Trenčína zomrel na následky zranení, ktoré po zrážke utrpel priamo ne mieste dopravnej nehody. 50-ročnú Andreu vo veľmi vážnom, v život ohrozujúcom stave odviezla RZP do trenčianskej fakultnej nemocnice,” uviedla hovorkyňa KR PZv Trenčíne Elena Antalová.

Vodička bola podľa slov Antalovej podrobená dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania. Škoda na vozidle a bicykloch bola predbežne vyčíslená na asi 3.000 €. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Vec si na mieste prevzala vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície z Trenčína, ktorá už začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenie a vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

Vyzývame svedkov uvedenej tragickej dopravnej nehody, ktorí by nám mohli poskytnúť akékoľvek informácie, prípadne disponujú s videozáznamom z kamery svojho vozidla, aby tento poskytli polícii na Odbore kriminálnej polície v Trenčíne. Informácie nám môžu poskytnúť na známom telefónnom čísle 158, prípadne na tel. čísle 0961203642, alebo na e- mail: [email protected],” vyzýva Antalová z KR PZ v Trenčíne.

Zdroj/Foto: KR PZ Trenčín

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.