POZOR! Nezvestní sú traja maloletí chlapci. Polícia sa preto obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní. V prípade, že ste ich niekde videli alebo poznáte miesto ich súčasného pohybu a pobytu, kontaktujte políciu.

Leopold Kevin Segeč (14) spolu so svojím bratom Manuelom Segečom (13) odišli z miesta bydliska (Fiľakovské Kováče) o 18.00 hodine 22. 4. 2018. “Po večeri odišli do dediny za kamarátmi a od uvedenej doby sa menovaní zdržiavajú na neznámom mieste,” informovala hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

Leopold Kevin Segeč  je 170 cm vysoký, štíhlej postavy, má svetlo hnedé oči, blond, stredne dlhé vlasy a na ľavom líci pod okom má malú jazvu. Naposledy mal na sebe oblečené tmavomodré rifle, čierne tenisky s jedným zeleným pásom a zelenou podrážkou, vrch tenisiek sa zapína na suchý zips, a šuštiakovú mikinu bielej farby zn. Adida.

Manuel Segeč je 160 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči, blond, stredne dlhé,
kučeravé vlasy. Naposledy mal na sebe oblečené tmavomodré rifle, svetlohnedé topánky na suchý zips, krátke tričko hnedej farby s potlačou vpredu a čierno–bielu bunda s nápisom MOTOGRIP.

Sebastián Kökeny (13) odišiel z miesta trvalého bydliska o 19.00 hodine 22. 4. 2018, s tým, že ide za kamarátmi do dediny. Od uvedenej doby sa zdržiava na neznámom mieste. Je 160 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči, blond, stredne dlhé, kučeravé vlasy. Oblečenú mal na sebe mikinu sivej farby s kapucňou bez nápisov a teplákové maskáčové nohavice, na ktorých sú biele bodky, obuté mal biele botasky.

“Doposiaľ vykonaným pátraním, ako aj vykonanými previerkami sa nezvestné osoby nepodarilo vypátrať, preto žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestných chlapcoch oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linku tiesňového volania č. 158,” informovala hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

Zdroj/Foto: KR PZ v Banskej Bystrici, ilustračné foto/FB PZ SR