Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po nezvestnej mladistvej osobe. O pomoc požiadala omeste.sk hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Elena Antalová. 17-ročná Viktória odišla ešte 6. marca popoludní z miesta svojho trvalého bydliska, odvtedy komunikuje s matkou len cez sociálnu sieť. 

Nezvestnosť Viktórie LAURINCOVEJ (17) z Prievidze oznámila v utorok 27. marca dopoludnia jej matka. “Mladistvá odišla ešte 6. marca popoludní z miesta svojho trvalého bydliska. Jej matka nemá vôbec žiadnu vedomosť, kde by sa mohla nachádzať. Komunikuje s ňou len prostredníctvom sociálnej siete. Matke mala uviesť, aby sa o ňu nebála, že je v poriadku a sa osamostatňuje. Viktória má sklony k alkoholizmu a toxikománii (tvrdé drogy). V prípade ich užitia je veľmi agresívna,”uviedla hovorkyňa.

Viktória je asi 179 cm vysoká, štíhlej postavy. Má hnedé oči a čierne po pás dlhé vlasy, ktoré nosí stiahnuté do copu. Popis oblečenia nebol doposiaľ zistený.

Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby, môžete oznámiť na najbližšom policajnom útvare alebo na bezplatnej policajnej linke 158, prípadne na stálej službe Obvodného oddelenia v Prievidzi na telefónnom čísle 096127 3755 alebo priamo na Kriminálnej polícii v Prievidzi na telefónnom čísle 0961273374.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne, ilustračné foto/FB PZ SR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.