Polícia Slovenskej republiky informovala v piatok 5. októbra o nezvestnosti matky s dvoma deťmi. Podľa informácií mal nezvestnosť svojej družky Martiny a detí nahlásiť R. Ch. dňa 3. októbra v čase o 12.45 h na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Poprade.

AKTUALIZÁCIA: V pondelok 8. októbra 2018 informovala krajská hovorkyňa PZ v Prešove Jana Ligdayová, že nezvestná žena sa  sama dostavila spoločne so svojimi maloletými deťmi Tomášom a Samuelom na Obvodné oddelenie PZ v Michalovciach. Pátranie bolo zrušené!

Nezvestná Martina Goleňová, ich spoločný syn Samuel Chripka a jeho nevlastný syn Tomáš Goleňa sú nezvestní od 28. augusta 2018, kedy v čase o 15.00 hodine spoločne odišli z miesta trvalého bydliska Spišský Štiavnik, Slnečná 427/9 na doposiaľ neznáme miesto a od uvedenej doby o sebe nepodali žiadnu správu.

Goleňová Martina je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, 47 kg, tmavohnedé vlasy dlhé po pás, modré oči. Popis oblečenia je nezistený. Zvláštne znamenie taktiež nezistené.

Chripko Samuel je vysoký asi 100 cm, štíhlej postavy, 18 kg, tmavohnedé vlasy ostrihané na krátko, modré oči. Popis oblečenia a zvláštne znamenie nezistené.

Tomáš Goleňa je vysoký asi 120 cm, štíhlej postavy, 23 kg, svetlohnedé vlasy ostrihané na krátko, modré oči. Popis oblečenia je nezistený. Na lýtku pravej alebo ľavej nohy má viditeľnú hnedú pigmentovú škvrnu.

Akékoľvek informácie,ktoré by boli nápomocné pre vypátranie nezvestnej matky s deťmi, oznámte na bezplatnej linke 158.

Zdroj/Foto: FB PZ SR