Polícia sa obracia na verejnosť o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 16-ročnej Viktórii. Podľa informácií hovorkyne KR PZ v Prešove Jany Ligdayovej odišla na doposiaľ neznáme miesto a spať do miesta prechodného bydliska sa už nevrátila. 

AKTUALIZÁCIA: Hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová informovala v štvrtok 19. júla, že pátranie po Viktórii bolo zrušené. Menovaná bola dňa 18. 07. 2018 v čase o 19.40 hodine  na základe ZVEPA vypátraná hliadkou OO PZ Levoča na Benzínovom čerpadle v obci Spišský Štvrtok.

Viktória Karasová (16), narodená 15. marca 2002, bytom Levoča je nezvestná od 13.07.2018, kedy v čase okolo 16.00 hodine odišla z miesta prechodného bydliska Levoča, ul. Francisciho č.15, na doposiaľ neznáme miesto, pričom sa späť do miesta prechodného bydliska nevrátila a do dnešnej doby nepodala o sebe žiadnu správu.

“Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,” uviedla policajná krajská hovorkyňa.

Menovaná je vysoká 160 cm, strednej postavy, hnedé oči, vlasy prefarbené blond-
ryšavé, dlhé do polovice chrbta. Naposledy mala na sebe oblečenú bundu ružovo pastelovej farby, roztrhané rifle, čierne botasky.

“Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na oddelení pátrania Okresného
riaditeľstva Policajného zboru Poprad, t.č. 0961 89 3371, resp. na linku 158,” dodala Ligdayová z KR PZ v Prešove.

Zdroj/Foto: KR PZ Prešov, ilustračné foto/YouTube