Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 42-ročnom mužovi, ktorý bol naposledy videný vo štvrtok 15. marca v čase okolo 14.00 h, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska. Podľa informácií si mal ísť v tento deň hľadať prácu do Banskej Bystrice, no od tej doby nepodal o sebe žiadnu správu.

Po nezvestnom Rastislavovi MAJERČÍKOVI (42) z Polomky zorganizovali policajti z okresu Brezno viacero pátracích akcií, ale nezvestného muža sa doposiaľ vypátrať nepodarilo. “Počas 19-tich hodín prehľadávali okolie Polomky, Bacúcha a iných vytipovaných lokalít. Pátracích akcií sa zúčastnilo spolu 68 policajtov a poslednej pátracej akcie, ktorá sa konala 19. 3., sa zúčastnili aj záchranári z Komplexnej centrálnej záchrannej služby Gabčíkovo a Špeciálna kynologická záchranná služba z Levíc. Prehľadávaný priestor monitoroval aj vrtuľník letky MV SR,” informovala hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

“Keďže ani tretia pátracia akcia nebola úspešná, žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linku tiesňového volania č. 158,” dodala hovorkyňa.

Zdroj/Foto: KR PZ Banská Bystrica

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.