Do Spišskej Novej Vsi sa chystal dôchodca z Nálepkova 12. mája zakúpiť si skrutky. Vozovka však bola mokrá a tak nasledoval v zákrute náraz do dodávky. Paradoxom však bolo, že dôchodca mal v pláne ísť nakupovať do predajne, s ktorej služobným autom sa zrazil. 

Nehodu zapríčinil nepríjemný šmyk na mokrej vozovke. Dôchodcu z Nálepkova stiahlo za zákrutou na krajnicu, keď sa chcel vrátiť späť na cestu. Akonáhle strhol volant, nasledoval šmyk a silný náraz.

Nehoda vyzerala veľmi hrozivo, no žiadnemu z vodičov sa našťastie nič vážne neudialo. Hovoriť však môžme doslova o zázraku, nakoľko náraz s dodávkou smeroval do pravej prednej strany. Ako píšu noviny.sk“Dá sa tak povedať, že bolo to šťastie, že nebol spolujazdec, lebo pravá strana osobného vozidla je značne zdeformovaná,” zhodnotil situáciu veliteľ zásahu Peter Laznia.

Niekoľko zranení si dôchodca predsa z nehody odnesie. “Pacient jehospitalizovaný na chirurgii s trieštivou zlomeninou pravého predlaktia, zlomeninou ľavej kľúčnej kosti a tržnou ranou na hlave. Jeho stav je však stabilizovaný, mimo ohrozenia života,” informoval Tomáš Kráľ, hovorca siete nemocníc noviny.sk. Šofér dodávky vyviazol z nehody s narazenou rukou. Tú mu po nehode lekári okamžite ošetrili.

Zdroj: noviny.sk |Foto: ilustračné pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.